۱۴۰۱ شنبه ۱۹ آذر
آمادگی شورای اسلامی و شهرداری شهریار در توسعه زیرساخت های آموزش و پرورش

شورای اسلامی و شهرداری شهریار با طرح های ساخت مدرسه و حمایت های فرهنگی از دانش آموزان، امروز میزبان شورای آموزش و پرورش شهرستان شهریار شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شهریار؛ ششمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان شهریار با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسینی نوری امام جمعه شهریار ، مداحی معاون سیاسی فرمانداری ویژه شهریار ، نوروزی رییس آموزش و پرورش شهریار، حسین راد رییس شورای اسلامی شهر شهریار ، فریدون وکیلی عضو شورای اسلامی شهر شهریار ، محمدصادق کولی وند شهردار شهریار و سایر اعضای شورای آموزش و پرورش به میزبانی شهرداری شهریار در سالن جلسات این شهرداری برگزار شد.

جلسه فوق با دو محور امور عمرانی و امور فرهنگی طی شد و در هر دو محور فوق، مجموعه شورای اسلامی و شهرداری شهریار اقدام به ارائه گزارش عملکرد نموده اند و پس از آن پیشنهادات بالقوه ای را در جهت ارتقای توسعه مدارس و همچنین امور فرهنگی را ارائه نمود.

نوروزی رییس آموزش و پرورش در این جلسه از همراهی مجموعه مدیریت شهری در مسیر ساخت مدرسه و امور جاری مرتبط بین دو مجموعه را قدردانی نمود و عملکرد شورای اسلامی شهر و شهردار را قابل تقدیر دانست.

شهردار شهریار نیز ضمن تاکید بر همراهی مجموعه مدیریت شهری در توسعه و افزایش روند ساخت مدرسه اظهار داشت: با هم افزایی بین ادارات و سازمان های شهرستانی و همچنین استانی می توانیم کمبود مدرسه را در سطح شهر شهریار به حداقل برسانیم.

کولی وند در حوزه فرهنگی نیز پیشنهاد داد: اگر در مدارس به خصوص در دبیرستان ها طرح شهردار مدرسه اجرا شود ضمن اعلام آمادگی بازدیدهای موثر از بخش های مختلف شهرداری و آموزش های تخصصی ، زمینه پرورش مدیران توانمند و مجربی در حوزه های مدیریت شهری فراهم گردد.

 
  
  
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1401/09/01
تعداد بازدید:
222
منبع:
Powered by DorsaPortal