۱۴۰۲ شنبه ۱۲ فروردين
پیام تبریک شهردار شهریار به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر


محمد صادق کولی وند شهردار شهریار با صدور پیامی فرارسیدن چهل و چهارمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی و آغاز ایام الله دهه فجر را بر همه فجر آفرینان ، خصوصاً ملت قهرمان و مردم انقلابی شریف شهریار تبریک گفت.

وَ الفَجر وَ لیالِ عَشرِ

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شهریار در متن پیام آمده است : بسیار مسروریم که چهل و چهارمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را در حالی می گذرانیم که اقتدار، عزت وسربلندی ایران عزیزمان به جهانیان ثابت شده است واین سربلندی را مدیون خون شهدایی هستیم که درطول این چهل و چهار سال به رهبری بنیانگذار انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و پس از ایشان مقام معظم رهبری، گوهر وجودی خود را تقدیم انقلاب کردند تا امروز جهانیان ببینند و درک کنند اگر ملتی بخواهد می تواند روی پای خود بایستد و مرزهای پیشرفت توسعه را درنوردد.

انقلاب اسلامی حاصل اندیشه های رفیع و بلند حضرت امام خمینی (ره) بود که با پشتوانه مستحکم مردم شکل گرفت و انقلابی را در جهان به وجود آورد که مسیر استکبارستیزی و مقابله با سلطه خواهان دنیا را ایجاد کرد.

امروز چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب را در حالی جشن می‌گیریم که مکر و نقشه شوم دشمن در ایجاد تفرقه در کشور ناکام مانده است و بیش از گذشته نیازمند اتحاد،انسجام و وحدت کلمه هستیم. استکبار جهانی تمام تلاش خود برای نابودی ایران و اعمال تحریم‌های سخت و ظالمانه اقتصادی بکارگرفته اند ولی نتوانستند به اهداف شوم خود دست یابند و این است ، قدرت اتحاد ملی و اقتدار نسل انقلاب .

مدیریت شهری نیز در راستای خدمات رسانی و توسعه عمران و آبادانی شهر با همکاری مجموعه کارکنان و پرسنل تمام تلاش خویش را به کار خواهد بست.

اینجانب فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را بر تمامی مردم شریف ایران اسلامی به ویژه شهروندان ولایی و شریف شهریار تبریک عرض می نمایم .

 
تاریخ:
1401/11/12
تعداد بازدید:
376
منبع:
Powered by DorsaPortal