۱۴۰۲ شنبه ۱۲ فروردين
فعالیت های فرهنگی ،هنری و ورزشی شهرداری تقویت می شود

توسعه و تقویت فعالیت های فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری با مشارکت و همکاری شهروندان در دستور کار و برنامه ریزی مدیریت شهری قرار دارد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شهریار؛ فرشید ستایش راد مدیرفرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شهریار با اعلام این خبر گفت : فعالیت ها در حوزه فرهنگی و ورزشی افزایش یافته و امیدوارم با مشارکت شهروندان به ویژه نوجوانان وجوانان شاهد ارتقاء فعالیت ها در این عرصه باشیم.

وی افزود: فرهنگ به عنوان زیربنای توسعه شهری دارای اهمیت و جایگاه محوری است به طوری که رشد، توسعه و تکامل وارتقاء سایر حوزه های شهری را به دنبال دارد.

وی خاطر نشان کرد: شهریار دارای ظرفیت ها و پتانسیل ها و نوجوانان، جوانان توانمند و مستعدی در عرصه های مختلف است که با کشف و شناسایی و تقویت این استعدادها می توان به ارتقاء همه جانبه فرهنگی شهرستان کمک نماید.

ستایش راد برگزای جشنواره نمایشنامه خوانی ،مهندس من، برنامه های پیشگیری از حوادث چهارشنبه سوری، تجلیل از ورزشکاران کاراته ، ژیمناستیک ،ترویج درختکاری، شناسایی و کشف استعدادها ی مختلف دانش آموزان ، برگزاری برنامه های مختلف ملی و مذهبی در طول سال، برگزاری دوره های مختلف آموزشی و فرهنگی برای خانواده ها ، بهره گیری از توان فرهنگسراها در برگزاری همایش ها و جلسات فرهنگی و اجتماعی ، تعامل و همکاری نزدیک با دستگاه های و نهادهای فرهنگی همچون دفاتر ائمه جمعه ،مساجد، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، سازمان تبلیغات اسلامی ،آموزش و پرورش واداره ورزش و جوانان در همفکری و شناسایی مشکلات ودستیابی به راهکارهای اصولی از عمده فعالیت های است که با مشارکت شهروندان اجرا و درحال پیگیری است.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1401/12/27
تعداد بازدید:
223
منبع:
Powered by DorsaPortal